Kırık Laptop Alıyoruz

Bilgisayarlar günlük hayatımızda hem iş hem eğlence alanında oldukça önemli yer tutmaktadır.
 Hayatımızın her anına giren bilgisayarlar kazalar sonucu kırılabilir zarar görebilir iş görmez hale gelebilir.
Cihazınızı tamir ettirmeyi düşünmüyorsanız nakite çevirebiliriz. Kırılan ve parçalanan laptoplarınızı sağlam kalan parçaların değerinde satın alıyoruz. 

Cihazınızın fotoğraflarını 
05337044543    whatsapp hattımıza fotoğraflarını ve durumunu anlayabileceğimiz şekilde fotoğraflarını gönderirseniz ortalama bir fiyat vererek sizi bilgilendirebiliriz.

 Kırık laptopu nakite çevirmek için vakit kaybetmeden kırık laptopunuzun fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz.  Kırık laptopunuzu bize satarak ekonominize katkıta bulunabilirsiniz. Kırık laptop alımı yapıyoruz. Kırık laptop alımı yapan firmalar arasında en yüksek fiyatı biz verebiliriz. Kırık laptop alımı yapan firmalar arasında size en yakın biz olmayabiliriz ama biz buna da çözüm ürettik.  Kırık laptopunuzu satın almamız için önce bize fotoğraf göndererek süreci başlatabilirsiniz. Kırık laptopunuzu satın almak için bir fiyat belirleriz ve sizde onay verirseniz kırık laptopunuzu satın alabiliriz. 
İstanbul dışındaysanız ve bize uzaksanız anlaşmalı kargomuz ile bize karşı ödemeli olarak cihazınızı gönderebilirsiniz. Cİhazınızın kontrolleri yapıldıktan sonra ödemesi sizin belirteceğiniz banka hesap numasına yapılacaktır. 

Kırık laptopunuzu satın almamız için 05337044543  whatsapp üzerinden ön görüşmemizi yaptıktan sonra adresimize kargolayabilirsiniz.

Açık adresimiz :

Koliva Bilgisayar
İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9 B Ümraniye İstanbul

0216 481 49 50 

0216 481 5 481