Menu
Your Cart

Laptop Yedek parça ve Laptop tamir servisi İletişim bilgileri

İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9 / Ümraniye İstanbul

Tarif: Ümraniye Cumartesi Pazarı Kurulan Cadde * Ümraniye Çarşı Meydan solunuzda kalacak şekilde Sondurak tarafına giderken sağda Marmara Caddesi , Caddeye yukarıdan giriyorsanız solda numara 9..

Tel:
 0216 481 49 50 

Mobil: 0533 704 45 43   tıklayıp zahmetsizce konum isteyebilirsiniz. 

İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9 B  Ümraniye İstanbul

Bilgisayar servisi ihtiyacınız için bizden destek alabilirsiniz. Masaüstü dizüstü ve tablet bilgisayarlar ile ilgili teknik servis hizmeti veriyoruz. Yerinde servis hizmetimiz mevcuttur. 

Avrupa yakasından;

Anadolu yakasına 1. Köprü ile geçtikten sonra Altunizade’ den Ümraniye  minibüs veya otobüsleriyle  “Ümraniye Çarşı Meydan” durağında (Minibüsle gelirseniz Ctesi Pazarı kurulan cadde)  inerek Marmara Caddesine giriniz. Cadde girişinde solda 9 Numaradayız.

Üsküdar Kadıköy tarafından;
Ümraniye bilgisayar servisimize gelmek için Ümraniye  minibüs veya otobüsleriyle  “Ümraniye Çarşı Meydan” durağında (Minibüsle gelirseniz Ctesi Pazarı kurulan cadde)  inerek Marmara Caddesine giriniz. Cadde girişinde solda 9 Numaradayız.

Dudullu istikametinden;
Bilgisayar servisimize gelmek için Ümraniyeden geçen minibüs veya otobüslerle  “Ümraniye Kaymakamlık” durağında inebilirsiniz. (Minibüsle gelirseniz metro Ümraniye)  inerek Marmara Caddesini sorunuz veya bizi arayınız.

Teknik servisimizde dizüstü ve masaüstü bilgisayarın tamiri için her zaman evrak kayıtlı işlem yapılmaktadır. Merdivenaltı kayıtsız bilgisayarcılara ürün bırakırken ürünlerinizin karışması veya kaybolması ihtimali vardır. Bizde size ait bütün ürünler servis yazılımı ile kayıt altına alınır ve sizin adınız ile özel barkod etiketleri yapıştırılarak teslim alınır. 
Cihazınız teknik servisimizde 24 Saat kamera kaydı ile izlenmektedir. 

Merhaba, ürün sayfasındaki linki kullanarak whataspp üzerinden stok durumunu ve güncel fotoğraflarını istemeyi unutmayınız.