Bilgisayar Tamir servisi , Ümraniye Bilgisayar tamiri , ataşehir bilgisayar servisi ,
Menu
Your Cart

Bilgisayar Tamir Servisi - Laptop Tamir

Laptop Bilgisayar tamir servisi

Bilgisayar Tamir Servisi 

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden cihazın fotoğraflarını gönderip bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.Bilgisayarımız gündelik hayatımızda yerini sağlamlaştırdıkça sorunlar ve ihtiyaçlar aynı doğrultuda arttı. Bilgisayar tamiri ihtiyacı için her zaman evinize-işinize yakın güvenilir bir bilgisayar tamir servisi bulmak zor olabilir. Biz sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Tecrübeli ekibimizle hem adresinize ( yerinde servis ) hem de teknik servisimizde servis hizmeti veriyoruz.

Teknik servisimizde bilgisayar tamiri için süreç şu şekilde işliyor. Bilgisayarınızın arızası ile ilgili ön bilgiyi whatsapp üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. Bu durumda cihazı getirmeden ön bilgi sahibi olmuş olursunuz. Ön bilgi ardından bilgisayarınızla birlikte servisimize gelip ürün kabul yaptırmanız gerekir. Ürün kabul esnasından bilgisayarınızın durumunu , sorunlarınızı, isteklerinizi ve cihazla beraber bize emanet ettiğiniz aksesuarları not alıyoruz.
Bilgisayarınızın sırası geldiğinde arızası tespit edilir ve yapılacak işlem ve fiyat bilgisi için sizi arayıp sizden onay alıyoruz. Ve tamir sürecini başlatıyoruz.

Cihazınızın işlemleri bittiğinde testleri yapılır ve test başarılı olursa size bilgisayarını hazır alabilirsiniz içerikli bir mesaj gönderilir. Mesajdan sonra bilgisayarınızı teslim alabilirsiniz.

Bütün bu süreç arızanın durumuna göre 1 saat ile 48 saat arası sürebilir.

Bilgisayar tamir servisi , Ümraniye Bilgisayar Servisi , İstanbul Laptop Tamiri , Laptop yedek parça

Mağazaya gelerek satın alacaksanız, lütfen gelmeden önce ürünü ayırtınız.